Cabluri de retea FTP/UTP

Mod afisare:
  1. Mufa RJ11 pentru cablu telefon, 6 pini 4 contacte, RJ11
  2. Mufa receptor telefon, 4 pini, 4 contacte, RJ10
  3. Patchcord UTP, 0.5 metri, negru, CAT6
  4. Patchcord retea CAT5 1M Galben
    In stoc
  5. Patch cord UTP, Cat6, 2m PP6U-2M/B
  6. Patchcord retea CAT6 2M Rosu
  7. Patch cord UTP Gembird Cat6 negru PP6U-2M/BK
  8. Patchcord retea CAT6 3M Verde, PP6U-3M/G
  9. Patchcord 1M SC-FC simplex singlemode L3213
  10. Patchcord 3M SC-LC simplex singlemode L32153
  11. Patchcord 3M SC-SC simplex singlemode
  12. -16%
    Cablu Ftp CCA Cat5 cutie 305m Safer, FTPCCAS305 CAT5e
  13. Cablu UTP Cat5 Cupru Schrack 305 metri, UTPCUPRU
  14. -7%
    Cablu UTP CUPRU cu GEL pentru exterior TAMBUR KAB0110
  15. Cablu FTP Cat5 Cupru 0.53 mm Schrack, FTP SCHRAK
  16. Cablu FTP cu sufa Cupru 500M, FTPS500M
  17. Cablu UTP Cat6 Rola 500 metri SCHRACK
  18. Cablu FTP cat6 Cupru Tambur 500M SCHRACK
  19. Cablu SFTP Cat7 1000MHz LS0H 23AWG Rola 500M SFTPCAT7500
  20. Cablu FTP cat7 Cupru Tambur 500M SCHRACK
  21. Cablu FTP cat7 Cupru Tambur 1000M SCHRACK