Retele si Telefonie

Mod afisare:
  1. Mufa RJ45 UTP/ FTP cu 8 pini 8P8C, TEL0004A
  2. Mufa RJ45 UTP/ FTP, 8 pini, cu ecranaj metalic, TEL0005A
  3. Mufa UTP 8p8c Cat6E
    In stoc
  4. Conector ecranat Rj45 CAT5E, RJ45HOLE
  5. Fibra optica 4 fire Single Mode 1200N cu armatura
  6. Fibra optica 4 fire Single Mode 1200N cu Gel monotube
  7. Fibra optica 4 fire Single Mode 2700N cu sufa
  8. Fibra optica 8 fire Single Mode 2700N cu sufa FOSM8FSUFA
  9. Patchcord retea CAT5 0.5M Verde, SP-PT-CAT5-0.5M-G
  10. Patchcord retea CAT5 0.5M Rosu
  11. Fibra optica 12 fire Single Mode
  12. Patchcord retea CAT6 0.5M Gri, PP6U-0.5M
  13. Patchcord UTP, 0.5 metri, negru, CAT6
  14. Patchcord retea CAT6 0.5M Albastru, PP6U-0.5M/B
  15. Patchcord retea CAT6 0.5M Galben
  16. Fibra optica 12 fire Single Mode 2700N cu sufa, FOSM12FSUFA
  17. Fibra optica 24 fire Single Mode 1200N cu Gel monotube
  18. Patchcord retea CAT6 1M Gri, PP6U-1M
  19. Patchcord retea CAT6 1M Rosu, PP6U-1M/R
  20. Patchcord retea CAT5 1M Verde
    In stoc
  21. Patchcord retea CAT6 1M, Negru, PP6U-1M/BK
  22. Patchcord retea CAT5 1M Rosu
    In stoc
  23. PATCHCORD UTP CCA GALBEN 1M, KPO2779E-1.0
  24. Patchcord retea CAT6 1M Verde, PP6U-1M/G
  25. Patchcord retea CAT6 1M Galben, PP6U-1M/Y
  26. Patchcord retea CAT5 1M Galben
    In stoc
  27. Patchcord retea CAT6 2M Galben
    In stoc
  28. Incarcator USB 1AH
    In stoc
  29. Patchcord retea CAT6 2M Gri
    In stoc
  30. Patchcord retea CAT5 2M Verde
    In stoc
  31. Patchcord retea CAT6 2M Rosu
  32. Patchcord retea CAT5 2M Gri
    In stoc
  33. Patchcord retea CAT5 2M Rosu
  34. Patch cord UTP Gembird Cat6 negru PP6U-2M/BK
  35. Patchcord retea CAT6 2M Verde
  36. Patchcord retea CAT5 3M Rosu
  37. Patchcord retea CAT5 3M Gri
    In stoc
  38. Patchcord retea CAT5 3M Galben
    In stoc
  39. Pigtail Single Mode 2M conector SC-APC
  40. Patchcord retea CAT5 3M Verde
    In stoc
  41. Patchcord retea CAT6 3M Galben
    In stoc