Camere supraveghere IP

Mod afisare:
  1. Mufa RJ45 UTP/ FTP cu 8 pini 8P8C
  2. Mufa RJ11 pentru cablu telefon, 6 pini 4 contacte
  3. Mufa receptor telefon, 4 pini, 4 contacte, RJ10
  4. Mufa RJ45 UTP/ FTP, 8 pini, cu ecranaj metalic
  5. PATCHCORD UTP CCA GALBEN 1M, KPO2779E-1.0
  6. -22%
    Alimentator camera supraveghere 12V 1A in comutatie
  7. -36%
    Alimentator 12V -2AH in doza rotunda Doza2AH
  8. Patchcord 1M SC-FC simplex singlemode
  9. Switch 5 porturi 10/100 Mbps, Hikvision, DS-3E0105D-E
  10. Alimentator de exterior 12V- 2AH Dahua PFM300
  11. -55%
    SD Card 32GB card memorie Kingstone Clasa 10
  12. CARD MicroSD KINGSTON - SDCS2/32GB
  13. CARD MicroSD ADATA 32 GB, MicroSDHC clasa 10
  14. Patchcord 3M SC-LC simplex singlemode
  15. Patchcord 3M SC-SC simplex singlemode
  16. Carcasa de silicon pentru camera IPC-C26E-Imou
  17. Sursa alimentare in comutatie 12V 5A stabilizata
  18. Switch 8 porturi 10/100 Mbps, Hikvision, DS-3E0108D-E
  19. -19%
    Sursa alimentare in comutatie 12V 10A stabilizata
  20. Switch 5 porturi TP-Link SF1005D
  21. -27%
    Sursa de alimentare 12V-12.5Ah 150W
  22. Alimentator camera supraveghere 12V 5A in comutatie
  23. -38%
    Injector POE 24W 48V pasiv
    In stoc
  24. CARD MicroSD ADATA 64GB Clasa 10 fara adaptor
  25. -38%
    Injector POE Gigabit 24V 12W Tp-Link TL-POE2412G
  26. -38%
    Alimentator 12V - 5AH cu 4 iesiri SAF-60-12-4CH
  27. SURSA ALIMENTARE 15A 180W 12V
  28. Switch 8 porturi TP-LINK 10/100MBS TL-SF1008D
  29. -25%
    SPLITTER PoE TP-LINK 2 porturi Gigabit - TL-POE10R
  30. -40%
    Injector POE Gigabit 48V 24W Tp-Link TL-POE4824G
  31. -27%
    Card de memorie microSD 64Gb Kingstone Clasa 10
  32. Brat de montaj camere speed dome Hikvision DS-1602ZJ
  33. -30%
    Router wireless TP-LINK TL-WR820N 300Mb/s
  34. -30%
    Switch 5 porturi Gigabit metalic TP-Link LS105G
  35. -10%
    Sursa alimentare in comutatie 12V-15Ah pentru sisteme CCTV- HQ
  36. Extender POE la 200M Pulsar EXT-POE1
  37. -27%
    Switch 16 porturi pentru birou, 10/100 MBPS TP LINK TL-SF1016D
  38. -23%
    CARD MicroSD ADATA 128GB Clasa 10 cu adaptor
  39. -23%
    Switch 8 porturi Gigabit metalic TP-Link LS108G